неділя, 15 лютого 2015 р.

Урок у 8 кл. з теми "Music"

 Осипова О.А.
Вчитель англійської мови Червонокостянтинівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
Урок у 8 класі з теми «Музика»

Підтема: Музика. Стилі музики.
Мета:
1.        Навчальна: активізувати лексику з теми «Музика», закріпити лексику геми в усному мовленні, формувати навички діалогічного та монологічного мовлення, удосконалювати техніку пошукового читання.
2.        Розвиваюча: розвивати мовну інтуїцію, мовну реакцію, сприяти розвитку самостійного мислення, розвивати комунікативні навички
3.   Виховна: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, виховувати культуру спілкування, заохочувати до вивчення нового. Підвищення навчальної мотивації учнів шляхом використання на уроці інтерактивної дошки;
Обладнання: підручник, комп'ютер, інтерактивна дошка, картки, фото музикантів.
Хід уроку:
І.      Introduction.
1.  Greeting and aim.
Hello! I am glad to see you today. I hope you are fine and ready to work hard at our lesson.
2. Warming - up.
Слайд 1. На екрані інтерактивної дошки колаж з фото музикантів.
Учні повинні відгадати тему уроку дивлячись на екран. Після того як учні відгадали тему уроку “ Music” вчитель за допомогою електронного пера записує в центрі дошки слово music, а учні по черзі виходячи до дошки  та обираючи різні кольори  на панелі інструментів elitePanaboard заповнюють Mind Map.
Потім діти використовуючи записані в Mind Map слова складають речення та записують їх у робочий зошит.

II. Main part of the lesson.
1. Vocabulary. Listening.
T. Well, now listen to different pieces of music and identify each type.
Програються різні музичні стилі, учні відгадують.
T. What types of music do you prefer to listen to when you feel happy?
What kind of music do you prefer to listen to when you feel sad and lonely?
2. Speaking.
(На дошці фото музикантів.)   
What is your favourite style of music? Why?
Висловлювання учнів.






3. Do a mini research in your class.
Find someone who:
1.                 Plays musical instrument;
2.                 Plays in a band
3.                 Sings in choir;
4.                 Takes music lessons;
5.                 listens to loud music.
Make a table according to the items above and fill in the names of the pupils you’ll find.

4. Vocabulary expention.
T.  Now we’ll have a competition. Учні розділяються на дві команди та доповнюють речення словами з довідки.
Використовуючи функцію Screen Shade дошки вчитель ховає відповіді. Після закінчення  учнями вправи  відкриває, команди обмінюються завданнями та перевіряють правильність виконання. Команда з найбільшою кількістю правильних відповідей перемагає.



pop music
    classical music
folk music
jazz
blues            
country music
rock’n’roll
reggae
rap

1.                              is often played by a big orchestra in a concert hall.
2.                              is often played by young people with the guitars in a group, usually offers
                           simple tunes which are popular for a short time.
3.                         a style of music that was popular especially in the 1950s but is still played now.
   It has a strong, loud beat and is usually played on electrical instrument.                       
4.                              comes originally from black American musicians.
5.                              comes from a specific region and is usually popular for a long time.
6.                              has a strong regular rhythm. It’s originally from Jamaica.
7.                              a musical style where the singer speaks or shouts the words
8.                              is usually played the guitar, banjo and violin.
9.                              a slow, sad style, originally from the southern states of the USA
Keys: 1. classical music; 2. pop music; 3. rock’n’roll; 4. jazz; 5. folk music; 6. reggae;
7. Rap; 8. Country music 9. Blues
5. Conversational practice.  Group work.
Work in a group of four. Invent your own band.
o   Brainstorm the ideas about the name, music style, instruments, soloist.
o   Discuss the image of the band
o   List the useful ideas about the ways to make your band popular.
o   Write a profile of your band
o   Choose a producer in your group to take part in the contest of producers to present your project.

III. Summarizing.
As for me  our lesson was very interesting and amusing. You have presented your projects very well. I hope you have learnt many useful things. All of you have worked well today and you’ve got good marks.


2 коментарі:

  1. Оксано Анатоліївно, хай Ваше бажання формувати позитивне ставлення учнів до вивчення іноземної мови продовжує запалювати серця якомога більшої кількості дітей.

    ВідповістиВидалити